Czas: 03:53

Odsłony: 5 242 093

19 294 1 093

Dodany: 2017-09-07 10:32:47

Autor: Natalia Szroeder

Kategoria: Muzyka

Natalia SzroederZaprowadź mnieTarapatyteledyskfilm

Natalia Szroeder - Zaprowadź mnie [Official Music Video] z filmu TarapatyNatalia Szroeder w utworze ‘Zaprowadź Mnie’ promującym film ‘Tarapaty’.

POSŁUCHAJ UTWORU W SERWISACH DIGITALNYCH: http://wmg.lnk.to/ZaprowadzMnie
Obserwuj na fb: http://www.facebook.com/NataliaSzroeder/

‘Tarapaty’ w kinach od 15 września.

Strona filmu: http://www.facebook.com/tarapatyfilm

Przyjaźń to wcale nie taka prosta sprawa – Julka dobrze o tym wie. Ma 12 lat, chodzi do szkoły z internatem i jeszcze nigdy nie miała prawdziwej przyjaciółki. Zaczynają się wakacje, a razem z nimi kłopoty. Julka zamiast do rodziców w Kanadzie, trafia do ciotki w Warszawie. W tej samej kamienicy mieszka Olek i jego nieodłączny towarzysz - pies Pulpet. Kiedy dzieciakom wpada w ręce plan prowadzący do skarbu, zaczynają się przygody. Na drodze do rozwiązania zagadki staje złodziejska szajka, niania – nałogowa palaczka i podejrzany pożeracz cukierków. Nikt nie jest tym, za kogo się podaje, a wyścig z czasem trwa. Żeby wyjść cało z tej historii, Julka musi pokonać nieufność i odważyć się na przyjaźń.


Scenariusz i reżyseria: Marta Karwowska.
W rolach głównych: Hania Hryniewicka i Kuba Janota-Bzowski.
W pozostałych rolach: Roma Gąsiorowska, Piotr Głowacki, Joanna Szczepkowska. Jadwiga Jankowska-Cieślak, Maria Maj, Krzysztof Stroiński.

Przed premierą kinową ukaże się również książka "Tarapaty", powstała na podstawie scenariusza, autorstwa Marty Karwowskiej i Katarzyny Rygiel.

Facebook